file-page1

 

Manikúra

 

Upravené ruky a nechty sú vizitkou každého človeka. Či sa Vám to páči, alebo nie, okolie si ich všíma, preto im treba venovať pravidelnú starostlivosť.
Ako na to? V salóne KORA sa o krásu a pohodlie Vašich rúk s radosťou postaráme. Páni, ani vy nezabúdajte na Vaše ruky.
Klasická manikúra zahŕňa ošetrenie nechtovej kožičky, úprava nechtu do vami požadovaného tvaru, následné preleštenie a zalakovanie nechta jednofarebným lakom.
Japonská manikúra P-Shine nie je žiadnou novinkou na trhu. V súčasnosti je žiadaným ošetrením nielen pre ženy, ale aj pre pánov. Je ideálnym riešením pre poškodené nechty, ktoré sa lámu a štiepia. Pri aplikácií sa využívajú čisto prírodné produkty, ako sú včelí vosk, prášok z lastúr, vďaka ktorým sú nechty zásobované vitamínmi A, E, provitamín B5, čím zabezpečíme celkové prekrvenie a rast nechtu. Pri poškodených nechtoch odporúčame procedúru opakovať každé 3 týždne. Ošetrenie japonskou manikúrou trvá cca 30 minút.
Francúzska manikúra sa teší čoraz väčšej obľube. Nechty vďaka nej vyzerajú prirodzene, upravene a sú vhodné na všetky typy spoločenských podujatí. Pri francúzskej manikúre sa biely prúžok aplikuje na konci nechta, vďaka čomu budú nechty opticky predĺžené. Zvyšok nechtového lôžka sa prelakuje ružovým lakom. Záverečné ošetrenie zahŕňa aplikáciu bezfarebného laku, čím zafixujeme a predĺžime trvanlivosť nechtov. Pokiaľ si prajete oživiť francúzsku manikúru, odporúčame aplikovať na jeden, alebo dva nechtíky ozdobu podľa Vášho výberu.
Gélové nechty sú ideálnym riešením pre ženy, ktoré chcú mať vždy pekné a upravené nechty. Výhodou gélových nechtov okrem ich prirodzené vzhľadu je aj minimálna starostlivosť zo strany ich majiteľky .Vďaka UV gélu modelácia vyzerá prirodzene, nechty sú pevné, pružné, odolné voči mechanickému poškodeniu. V našom salóne je samozrejmosťou aj aplikácia gélu na prirodzený necht, čím zabezpečíme nechtom potrebnú dávku vitamínov. V našej ponuke nájdete širokú škálu farebných gélov, šperkov a ozdôb na nechty. Stačí si len vybrať.
Parafínový zábal na ruky predstavuje estetickú a zdravotnú procedúru, vďaka ktorej sa uvoľňujú svaly, kĺby, zlepšuje sa krvný obeh. Procedúra prispieva k spevneniu nechtov, k zjemneniu pokožky, čím dosiahneme jej zamatový efekt.
Parafín je druh vosku, ktorý je mimoriadne bohatý na minerálne látky ( železo, horčík, kremík), je zdrojom vitamínu E. Vďaka unikátnemu zloženiu je výborným riešením pre namáhanú ,suchú a popraskanú kožu.

    Manikúra:

  • Klasická manikúra s parafínovým zábalom

  • Klasická manikúra

  • Japonská manikúra

  • Francúzske lakovanie nechtov s ozdobou

  • Nasadzovanie a modeláž umelých nechtov, vytvrdzovanie lampou

  • Aplikácia gélu na prirodzený necht s vitamínom

  • Lakovanie nechtov s ozdobou

  • Aplikácia Fresh gélu na prirodzený necht